خدمات ارائه شده در مجتمع‌ خدماتی و رفاهی فانوس

خدمات ارائه شده در مجتمع‌ خدماتی و رفاهی فانوس


با افزایش جاده‌ها و پیشرفت تکنولوژی، رفت و آمد راحت شد و بدین ترتیب علاقه به مسافرت و گشت و گذار در مردم افزایش پیدا کرد. با افزایش گردشگری و مسافرت نیاز به تعدادی خدمات در مسیرها و راه‌های طولانی سفر حس شد. مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین راهی برای پاسخگویی به همین نیازها تاسیس شدند، مجتمع‌هایی که با ارائه خدماتی ضروری و مهم، راحتی و آسودگی در سفر را برای ما به ارمغان خواهند آورد.

در مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین‌راهی انواع خدمات ارائه می‌شوند اما تعداد این خدمات و هچنین کیفیت ارائه این خدمات در هر بخشی متفاوت است. بعضی از مجتمع‌های رفاهی فقط برای دسترسی به جایگاه سوخت تاسیس شده‌اند و مکان مناسبی برای استراحت و استفاده از هر خدمت دیگری نیستند. بعضی از مجتمع‌های رفاهی در کنار محل سوخت‌گیری، سرویس‌های بهداشتی و سوپرمارکت تهیه دیده‌اند که برای دقایقی استراحت کوتاه مفید هستند.

در مجتمع خدماتی و رفاهی فانوس شش خدمت ارائه شده است که علاوه بر رفع نیازهای اصلی شما مانند وجود سرویس‌های بهداشتی، هایپرمارکت و جایگاه سوخت به شما کمک می‌کند که بعد از چند دقیقه استراحت کامل و مفید از خدماتی همچون تعمیرگاه برای امنیت شما در ادامه سفر استفاده کنید.

در ادامه به بررسی خدمات ارائه شده از سوی مجتمع خدماتی و رفاهی فانوس می‌پردازیم و فواید وجود هر کدام از این خدمات را بررسی می‌کنیم.

خدمات ارائه شده در مجتمع‌ خدماتی و رفاهی فانوس
خدمات ارائه شده در مجتمع‌ خدماتی و رفاهی فانوس

جایگاه سوخت

جایگاه سوخت از جمله خدماتی است که اگر در مسیرها نباشد قطعا ترافیک‌های ناشی از کمبود بنزین یا گازوئیل یا گاز خودروها در مسیر افزایش پیدا خواهند کرد. جایگاه‌های سوخت با داشتن سه مدل سوختگیری یعنی بنزین و گازوئیل و گاز می‌توانند از لحاظ اقتصادی سودمند باشند چون خواسته هر مدل خودرویی را تامین می‌کنند.

هایپرمارکت

نیاز به خرید مواد خوراکی و اغذیه در مسیر همیشه وجود دارد، هایپرمارکت‌های مجهز این روزها این خدمت را به آسانی در دسترس مردم قرار می‌دهند. وجود یک هایپرمارکت مجهز در یک مجتمع خدماتی و رفاهی بین‌راهی به معنای سود بسیار بالای آن مجتمع و همچنین دسترسی راحت شما مسافران به مواد خوراکی می‌باشد.

رستوران و کافی‌شاپ

در هر زمانی از روز در مسافرت‌های طولانی، احتیاج به یک استراحت مفید و کامل برای مسافر لازم است. رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بین راهی علاوه بر ارائه غذای آماده که از دردسر تهیه غذا در مسیر و راه‌ها می‌کاهد باعث تجدید قوا و روحیه برای ادامه مسیر می‌شوند.
وجود یک رستوران و کا‌فی‌شاپ خوب با محیطی دلپذیر که یک غذای سالم و با بهترین مواد اولیه در آن آماده شود می‌تواند انرژی خوبی برای ادامه مسافرت و گردشگری شما بوده و سپس خاطرات خوبی برای شما داشته باشد.

فست‌فود

غذاهای فست‌فودی جزو غذاهای پرطرفدار و کم دردسر هستند که یکی از انتخاب‌های به صرفه در مسیر و مسافرت هستند. وجود یک فست‌فود دسترسی راحت به غذا و تهیه سریع غذا در سفر برای زمانی که در سفر عجله دارید را فراهم می‌کند و این یک امتیاز مهم و قابل توجه برای هر مجتمع خدماتی و رفاهی می‌باشد که یک فست فود در آن موجود باشد تا مسافران و گردشگران رضایت بیشتری از آن محیط داشته باشند.

تعمیرگاه

همه ما مسیرهای طولانی را برای رسیدن به مقصد خود تجربه کرده‌ایم و گاهی حتی تصمیم گرفته‌ایم که به صورت ناگهانی به یک مسافرت برویم مثل مسافرت‌های کاری غیرقابل پیش‌بینی، در این مواقع اکثر افراد نظارت بر روی خودرو و ماشین خود از لحاظ فنی را فراموش کرده و بدون هیچگونه پیش‌بینی از وضعیت خودرو خود، مسافرت خود را آغاز می‌کنند. در این مواقع صد در صد مسیر طولانی می‌باشد و هرگونه اشکال کوچکی در خودرو می‌تواند در طول راه و مسیر تاثیر خود را گذاشته و نشان داده شود و منجر به توقف اجباری شما شود.

وجود تعمیرگاه در مجتمع‌های خدماتی و رفاهی بین راهی در حل مشکلات این چنینی که افراد به صورت ناخواسته دچار مشکلات فنی در خودرو خود می‌شوند و برای رسیدن به مقصد عجله دارند یک نکته مثبت می‌باشد.

در مجتمع خدماتی و رفاهی فانوس نیز تعمیرگاه و تعمیرکارانی هستند که اگر در مسیر با مشکلات ناگهانی از طرف خودرو خود روبرو شدید، شما را راهنمایی کرده و مشکل شما را حل کنند تا ادامه مسیر را با امنیت و خیال راحت تا مقصد بروید.

خدمات ارائه شده در مجتمع‌ خدماتی و رفاهی فانوس
خدمات ارائه شده در مجتمع‌ خدماتی و رفاهی فانوس

کارواش

مسیرهای صعب‌ العبور و راه‌های طولانی باعث نشستن گرد و خاک و گل‌آلود شدن ماشین و خودرو شما در مسیر می‌شود. اگر به قرار کاری یا مهمانی مهمی می‌روید باید خودرو خود را هم پاکیزه نگه دارید. کارواش یکی دیگر از خدماتی است که می‌توانید از مجتمع‌های خدماتی و رفاهی دریافت کنید.

علاوه بر امکانات نام برده شده در این قسمت بهتر است بدانید که دسترسی راحت به سرویس‌های بهداشتی و همچنین نمازخانه‌ها در مجتمع‌های خدماتی و رفاهی برای استراحت و اقامه نماز همیشه در دسترس شما خواهند بود.

هدف ساخت مجتمع‌های خدماتی و رفاهی

به طور کلی یک مجتمع خدماتی و رفاهی از ساختمان‌های متعددی برای دسترسی راحت شما به امکانات موردنیاز و ساختن سفری خوش برای خود و خانواده شما ساخته شده است. اگر قصد سفر طولانی مدت را دارید و نگران تهیه غذا در مسیر، خرابی خودرو خود و خالی شدن باک خودرو خود هستید حتما پیش از مسافرت لیست مجتمع‌های رفاهی بین راهی مسیر خود را نگاهی بیندازید و از امکانات آنها باخبر شوید تا اینگونه در مسیر سفر دچار مشکل نشوید.

مجتمع‌های خدماتی و رفاهی کمک شایانی به بهبود روند ترافیکی داشته‌اند به این صورت که توقف‌های ناشی از کمبود بنزین، گازوئیل و گاز و همچنین خرابی خودروها کاهش پیدا کرده‌اند چون افراد با هر توقف در مجتمع‌های رفاهی خودرو خود را چک می‌کنند و خودشان نیز می‌توانند بعد از رانندگی طولانی مدت استراحتی داشته باشند و در نتیجه وجود امکانات تصادفات جاده‌ای نیز کاهش یافته است.

نتیجه‌گیری

دسترسی به رستوران، جایگاه سوخت، تعمیرگاه و امکانات دیگر در مسیرهای طولانی برای مسافرت و گردشگری یکی از مهم‌ترین دلایل افراد برای مسافرت و از مکانی به مکان دیگر رفتن هستند. مجتمع‌های خدماتی و رفاهی برای همین هدف ساخته و بنا شده‌اند، این مجتمع‌ها علاوه بر کارایی و مزایای بسیار برای مسافران، باعث ایجاد شغل برای مردم محلی می‌شوند. سفر خوش و خاطرات خوش حاصل از آن با راحتی در سفر به دست می‌آید که شما با دردسترس داشتن مجتمع‌های خدماتی و رفاهی می‌توانید خاطرات خوبی را برای خود بسازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *